LIBERSKI Benon

LIBERSKI Benon BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z dziewczyną (1964)
Technika:olej, płótno
Wymiary:146 x 73 cm
159 x 86 cm (wymiary z oprawą)