TRZEBIATOWSKI Janusz

TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Pochylona (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 92 cm
133,5 x 105 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "JT"
Opisany na odwrocie: "JANUSZ | TRZEBIATOWSKI | 2000"
Opisany na blejtramie: "POCHYLONA"
Widoczne zarysowanie malatury w partii głowy postaci.