POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Pędzący zaprzęg
Technika:olej, płótno
Wymiary:68,5 x 98,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
80 x 110 cm (wymiary z oprawą)