SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Ryby

Technika:olej, płyta
Wymiary:21 x 15 cm
26,5 x 20,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.