REYZNER Mieczysław

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Modlitwa

Technika:olej, tektura
Wymiary:33,3 x 23,5 cm
37,5 x 27,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Mieczysław Reyzner"
Na odwrocie metka i nalepka z Salonu Malarzy Polskich.
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.