KUJAWA Roman

Roman Kujawa - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Romana Kujawy. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Romana Kujawy na aukcję [kontakt]

KUJAWA Roman
KUJAWA RomanKUJAWA RomanKUJAWA Roman
Tytuł:Different Circuit (2017)
Technika:technika własna (gesso, drut), płótno
Wymiary:62 x 53 cm
67 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany opisany na odwrocie: "TOP | TITLE: DIFFERENT CIRCUIT | YEAR: 02/14/2017 NIAGARA FALLS | MEDIUM: GESSO, WIRES | DIMENSION: 21" x 24" | KUJAWA"

ROMAN KUJAWA

Roman Kujawa urodził się 28 lutego 1954 roku. Przez pierwszych 27 lat życia mieszkał w Polsce, następnie przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie spędził 40 lat. W ostatnim czasie artysta przeprowadził się do Orlando na Florydzie.

Malarstwo Romana Kujawy

Roman Kujawa tworzy malarstwo niefiguratywne, w którym łączy farby akrylowe z drutem ze stali nierdzewnej. W swoich pracach artysta posługuje się wyłącznie białą barwą. Na płótnach Romana Kujawy widnieją układy linii, tworzące swego rodzaju obwody.

Roman Kujawa - kolekcje

Obrazy autorstwa Romana Kujawy znajdują się w licznych prywatnych kolekcjach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Francji, Japonii, Polsce, Gwatemali i Argentynie.

Przyjmujemy obrazy Romana Kujawy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Romana Kujawy.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Romana Kujawy, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Romana Kujawy w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY ROMANA KUJAWY