GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Polowanie

Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:54 x 98,5 cm
70,9 x 116,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: “S. Gibiński”