GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Droga

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, karton
Wymiary:34,5 x 50 cm
48 x 63 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "S. Gibiński"