GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Pasterka przy ognisku (1911)

Technika:olej, tektura
Wymiary:76 x 107 cm
92 x 123 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S. Gibiński | 1911"
Widoczne liczne zabrudzenia warstwy malarskiej, dwa otwory w tekturze (śr.g., p.śr.), ślady zarysowań (śr.g.) oraz załamanie podłoża (p.d.).
Na odwrocie fragment olejnej kompozycji z pędzącą parokonką, sygnowany i datowany p.d.: "St. Gibiński | 1911"