DOMINIK Tadeusz

DOMINIK Tadeusz BIOGRAFIA

Kompozycja abstrakcyjna (1959)

Technika:litografia, papier
Wymiary:47 x 65 cm
Uwagi:sygnowany p.d.: "T. Dominik 1959"