Kobieta w niebieskiej sukience

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 25,5 cm
47 x 38 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.