Ada czytająca (1961)

Technika:olej, płyta
Wymiary:54 x 64 cm
68 x 78 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman 1961"
Opisany na odwrocie: "Naszej Kochanej Sąsiadce | z Krakowa | Zosi Mrozickiej-Bajko | na pamiątkę | Wlastimil Hofman | 15/VI 1961 Szklarska-Poręba"