Młody Herkules (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 35 cm
30,7 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | 1929 Hofman"
Opisany na odwrocie: "Młody Herkules | Walka młodego Herkulesa ze zmorą [przekreślone] | 70) Herkules i Zmora [przekreślone]"
Na odwrocie (śr.d.) dedykacja autorska i podpis: "Wlastimil Hofman"