BUCZEK Włodzimierz

BUCZEK Włodzimierz BIOGRAFIA

Pejzaż

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:38 x 39 cm
48 x 50 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "BUCZEK"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie rysunku]