II Aukcja Dzieł Sztuki

19 października 2019 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn

Kraków - Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna

7-18 X 2019 godz. 10-18

19 października (sobota), w godz. 10.00-18.45

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w niedzielę 20 X.
Zainteresowanych prosimy o kontakt po aukcji.

regulamin         formularz rejestracji

zlecenie aukcyjne        Katalog Aukcji

MARCZYŃSKI Adam

MARCZYŃSKI Adam
LOT 63
ID: 002063

MARCZYŃSKI Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:akwarela, karton
Wymiary:34 x 49 cm (w świetle)
57 x 72 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "Marczyński"

opis pracy:
Praca Adama Marczyńskiego ukazuje widok na zielone podwórze. Na pierwszym planie widoczne są drzewa, dalej przestrzeń ograniczają ściany budynków. Obraz malowany jest energicznie, łączącymi się ze sobą, ale niezależnymi plamami barwnymi. Kolorystyka jest wąska, dominują odcienie szarości, zieleni oraz brązu. Tematyka pejzażu dosyć często pojawia się w dorobku artysty, towarzyszyła mu bowiem przez cały okres jego twórczości.

Praca dostępna w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:3000 - 4000 zł