II Aukcja Dzieł Sztuki

RZEPKA Allan
Numer: 52
ID: 002052

RZEPKA Allan BIOGRAFIA

Tytuł:Kramik II - animator (1978)
Technika:olej, płótno
Wymiary:130 x 120 cm
Estymacja:7000,00 - 10000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna