II Aukcja Dzieł Sztuki

Numer: 59
ID: 002059

Tytuł:Kraków (1993) z cyklu IX "Podróże autostopem"
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:97 x 146 cm
107 x 156,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:60000,00 - 70000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna