II Aukcja Dzieł Sztuki

LOT 60
ID: 002060

Tytuł:Kraków (2017)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
82 x 73 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
opis na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "KRAKÓW" | NR: IX-2365- | 7097"

opis pracy:
Praca Edwarda Dwurnika przedstawia widoczny od strony północno-zachodniej zalany wodą Rynek krakowski. Gama barwna utrzymana jest w odcieniach błękitu i cynobru, które zostały uzupełnione bielą. W prezentowanej pracy artysta zaakcentował ikoniczne budowle Starego Miasta w Krakowie: Wieża Ratuszowa, Sukiennice, kościół Mariacki oraz fragment kościoła św. Barbary.

Zobacz inne prace artysty (link)
Cena wywoławcza:16000 zł
Cena uzyskana:17000 zł