II Aukcja Dzieł Sztuki

MALCZEWSKI Jacek
Numer: 22
ID: 002022

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Agaty Pancerz w Lusławicach (1926)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 28,5 cm
69,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Estymacja:80000,00 - 100000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna