II Aukcja Dzieł Sztuki

CHAPIRO Jacques
Numer: 39
ID: 002039

CHAPIRO Jacques BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta z gołębiem (1959)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 54 cm
89,5 x 70 cm (z oprawą)
Estymacja:7000,00 - 8000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna