II Aukcja Dzieł Sztuki

OLBIŃSKI Rafał
Numer: 67
ID: 002067

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Podróż do Reims (2019)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:38,5 x 28,5 cm
64,5 x 55 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:24500 zł