II Aukcja Dzieł Sztuki

WIŚNIEWSKI Stanisław
Numer: 70
ID: 002070

WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:W boju (1975)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 120 cm
Estymacja:3500,00 - 4500,00 zł Sprzedaż poaukcyjna