II Aukcja Dzieł Sztuki

EIDRIGEVICIUS Stasys
LOT 72
ID: 002072

EIDRIGEVICIUS Stasys BIOGRAFIA

Tytuł:Podróżny (2007)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Arłamów|2007|Stasys"

Estymacja:6000 - 8000 zł