II Aukcja Dzieł Sztuki

DOMINIK Tadeusz
LOT 58
ID: 002058

DOMINIK Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja abstrakcyjna (1959)
Technika:litografia, papier
Wymiary:47 x 65 cm
sygnowany p.d.: "T. Dominik 1959"

Estymacja:4000 - 5000 zł