III Aukcja Dzieł Sztuki

SETKOWICZ Adam
LOT 28
ID: 003028

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Zimowa podróż saniami
Technika:akwarela, tektura
Wymiary:15,2 x 29,7 cm (w świetle)
28 x 42 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „A. Setkowicz”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2600 zł