III Aukcja Dzieł Sztuki

SETKOWICZ Adam
Numer: 30
ID: 003030

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Na polowaniu
Technika:olej, płótno (dublowane)
Wymiary:47 x 97 cm
69 x 119 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:9000,00 zł
Cena uzyskana:9500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:11210,00 zł