III Aukcja Dzieł Sztuki

CZEDEKOWSKI Bolesław Jan
Numer: 14
ID: 003014

CZEDEKOWSKI Bolesław Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1965)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 46 cm
66 x 56,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:7000,00 - 9000,00 zł