III Aukcja Dzieł Sztuki

FRANICZ Feliks
LOT 18
ID: 003018

FRANICZ Feliks BIOGRAFIA

Tytuł:Na hali (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 27,5 cm
34 x 43 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Feliks Franić | 1929"

Estymacja:3500 - 5000 zł