III Aukcja Dzieł Sztuki
TUREK Franciszek
LOT 33 | ID: 003033 |
TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wawel zimą |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 47,5 x 33 cm (w świetle) 56 x 42 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: „14219 Fr. Turek” nieczytelna dedykacja artysty śr. d. |
Cena wywoławcza: | 1400 zł |
Cena uzyskana: | 1400 zł |