III Aukcja Dzieł Sztuki

TUREK Franciszek
LOT 33
ID: 003033

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Wawel zimą
Technika:akwarela, papier
Wymiary:47,5 x 33 cm (w świetle)
56 x 42 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: „14219 Fr. Turek”
nieczytelna dedykacja artysty śr. d.
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:1400 zł