III Aukcja Dzieł Sztuki

SŁABIAK Juliusz
LOT 26
ID: 003026

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Przejazd ułanów
Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 49,5 cm
48 x 63 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „Juliusz Słabiak”

Estymacja:4000 - 5000 zł