III Aukcja Dzieł Sztuki

KUSKOWSKI Stanisław
Numer: 61
ID: 003061

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Próba (1991)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 70 cm
76 x 73 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:6000,00 - 8000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna