IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

SETKOWICZ Adam
LOT 3
ID: 004003

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Zimową porą z kapliczką w tle
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 31 cm
24,5 x 40,4 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "A. Setkowicz"
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:2500 zł