IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

TERLECKI Alfred
LOT 19
ID: 004019

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra Wawelska
Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 34,5 cm
63,5 x 49 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "ALFRED TERLECKI"
Cena wywoławcza:1900 zł
Cena uzyskana:3900 zł