IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

MICHALIK Borys
Numer: 43
ID: 004043

MICHALIK Borys BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja (1999)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
Estymacja:3000,00 - 4000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna