IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

PELLO Ewa
LOT 53
ID: 004053

PELLO Ewa BIOGRAFIA

Tytuł:Latawce (1997)
Technika:pastel, papier
Wymiary:45 x 59 cm
69 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EWA | PELLO | 97"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł