IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

WÓJCIK Franciszek
LOT 24
ID: 004024

WÓJCIK Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Zakopane (1940)
Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 50 cm
41,5 x 56 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "FWójcik 1940"
autorski opis na odwrocie
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1900 zł