IV Aukcja Dzieł Sztuki

16 lipca (czwartek) 2020 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4

holiday inn

7-16 VII 2020 godz. 10-18

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Regulamin   zlecenie aukcyjne

zaloguj się

LOT 11
ID: 004011

Tytuł:Spotkanie (1935)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
42 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:15500 zł