IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

LOT 11
ID: 004011

Tytuł:Spotkanie (1935)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
42 x 52 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:15500 zł