IV Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 37 | ID: 004037 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kobieta z dzieckiem (1934) |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 36,4 x 29,4 cm (w świetle passe-partout) 51 x 40,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Krzyżak 1934"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 1500 - 2500 zł |