IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

PRZEBINDOWSKI Zdzisław
Numer: 27
ID: 004027

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty w wazonie
Technika:olej, płótno
Wymiary:86,5 x 65 cm
99,5 x 77,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:8000,00 - 10000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna