IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn
LOT 25
ID: 004025

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Tytuł:Ruiny Odrzykoń
Technika:akwarela, papier
Wymiary:25,5 x 18 cm (w świetle passe-partout)
41,5 x 32,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "ZĆwikliński"
autorski opis na odwrocie
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:2100 zł