IV Aukcja Dzieł Sztuki
ĆWIKLIŃSKI Zefiryn
LOT 25 | ID: 004025 |
ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ruiny Odrzykoń |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 25,5 x 18 cm (w świetle passe-partout) 41,5 x 32,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: "ZĆwikliński" autorski opis na odwrocie |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 2100 zł |