V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

SETKOWICZ Adam
LOT 20
ID: 005020

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Powrót do domu
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,4 x 31,8 cm
24,2 x 40,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: “A. Setkowicz”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2300 zł