V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
Numer: 44
ID: 005044

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA

Tytuł:Cietrzewie
Technika:olej, płótno
Wymiary:31,5 x 43 cm
46,5 x 58,2 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł