Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

LOT 52
ID: 005052

Tytuł:Kolumna Zygmunta (2015)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 24,2 cm
38,2 x 29,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: “2015 | E. DWURNIK”
Autorski opis na odwrocie.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:20500 zł