V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

LOT 52
ID: 005052

Tytuł:Kolumna Zygmunta (2015)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 24,2 cm
38,2 x 29,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “2015 | E. DWURNIK”
Autorski opis na odwrocie.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:20500 zł