Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

MUCHA Eugeniusz

MUCHA Eugeniusz
LOT 50
ID: 005050

MUCHA Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Wspólna droga (1983)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100,3 x 81 cm
113,7 x 95 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: “E. MUCHA | 83”

Estymacja:12000 - 20000 zł