V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

LOT 16
ID: 005016

Tytuł:Na polowaniu (1928)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 49,3 cm
46,5 x 58,4 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “Jerzy Kossak | 1928”
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:13000 zł