Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

LOT 16
ID: 005016

Tytuł:Na polowaniu (1928)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 49,3 cm
46,5 x 58,4 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: “Jerzy Kossak | 1928”
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:13000 zł