V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

ZAKRZEWSKI Roman
Numer: 54
ID: 005054

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety z szalem (2011)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
119 x 89 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:20000,00 zł
Cena uzyskana:21500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:25370,00 zł