V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

ZAKRZEWSKI Roman
Numer: 55
ID: 005055

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Jej portret (2002)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
113,2 x 83,6 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:15000,00 zł
Cena uzyskana:25000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:29500,00 zł