V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

KLIMOWSKI Stanisław
Numer: 29
ID: 005029

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczynka z kwiatami (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:110,2 x 66,1 cm
129,7 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:8000,00 - 15000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna