V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

KLIMOWSKI Stanisław
LOT 29
ID: 005029

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczynka z kwiatami (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:110 x 66 cm
130 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski Wiśnicz.N. 21/VII. 1931."
Estymacja:8000 - 15000 zł