V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

PACIOREK Stanisław
LOT 35
ID: 005035

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Salwatora (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:32 x 40,7 cm
38 x 47,9 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: „StPaciorek | Salvator 941.”
Cena wywoławcza:1900 zł
Cena uzyskana:2500 zł