V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 37
ID: 005037

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Sad
Technika:olej, tektura
Wymiary:32,5 x 40,5 cm
43,7 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4300 zł